Discussion in Kharkiv

Discussion in Kharkiv

Inequality and mobility: How the new generation envisions the future

Date and place

December 13, 2019
“Nakipelo” Centre
34 Myronosytska St, Kharkiv, 61002, Ukraine

Центр социальных и трудовых исследованийCentre for Social and Labour Studies
www.cslr.org.ua

Moderator

Anna Sharigina – vice-president of the Kharkiv Women’s Association “Sfera” (Sphere), co-organizer of “KharkivPride” and “KyivPride”

Speakers

  • Nina Potarska – coordinator of the Women’s International League for Peace and Freedom (WILPF), director of the Centre for Social and Labour Studies
  • Enrique Menendez – head of the “Donbass Institute for Regional Policy” think tank

Video of the discussion

Зустріч«Нерівність і мобільність: образ майбутнього очима молоді»

Зустріч«Нерівність і мобільність: образ майбутнього очима молоді». Організатори запрошують на презентацію звіту за результатами соціологічного дослідження та дискусію щодо розуміння молоддю своїх перспектив. Як молоді групи сприймають об’єктивну нерівність? Як її пояснюють і обґрунтовують? Як нерівність впливає на амбіції і життєві стратегії? До яких форм індивідуальних і колективних вона заохочує? Які основні траєкторії мобільності всередині сформованої системи нерівності? Які доступні канали мобільності? Яка роль освіти і роль територіальної мобільності? Наскільки інтенсивно і детально обговорюються варіанти міграції? Організатори спробують знайти відповіді на ці та інші питання під час обговорення. Презентує звіт Ніна Потарська — національна координаторка Міжнародної жіночої ліги за мир і свободу, директорка Центру соціальних і трудових досліджень. Дискутант — Енріке Менендес, голова аналітичного центру «Донбаський Інститут регіональної політики». Модераторка — Анна Шаригіна.

Gepostet von Накипело am Freitag, 13. Dezember 2019